Firma

Firma P.R.B. BUDOMAL Artur Leśniak istnieje na rynku budowlanym od 20 lat. 

Cztery podstawowe obszary działalności firmy:

  • termomodernizacja
  • izolacje
  • roboty brukarskie
  • działalność deweloperska

Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, co pozwala na realizację nawet najtrudniejszych zadań, jak również na prowadzenie własnych projektów. Charakteryzuje nas umiejętne łączenie tradycyjnych technologii z nowoczesnymi rozwiązaniami.
 

PRB BUDOMAL Artur Leśniak świadczy usługi zarówno na rzecz Inwestorów prywatnych, jak i podmiotów publicznych prowadząc równocześnie własne inwestycje deweloperskie. 

Misja i wizja

Siłą naszej firmy są jej pracownicy. Stawiamy na doświadczenie i wszechstronne wykształcenie kadry. Doceniamy kreatywność naszych pracowników i ich zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań, jak również dbamy o ich rozwój zapewniając dostęp do szerokiego wachlarza szkoleń. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i dostarczamy wszechstronne oraz różnorodne rozwiązania.

Sukces

Sukces naszych Klientów i Partnerów jest naszym sukcesem. Chętnie współuczestniczymy w projektach, dzięki którym założenia i wizje zmieniają się w rzeczywistość. Nadrzędnym celem jest dla nas dbałość o potrzeby i zrozumienie naszych Klientów, rezultatem czego jest wieloletnia współpraca z największymi firmami z branży nie tylko z rynku lokalnego, ale również ogólnopolskiego.

 

Zdobyte doświadczenie pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych prac budowlanych. Poprzez indywidualne podejście do każdego zadania inwestycyjnego możemy zaoferować konkurencyjne ceny naszych usług przy zachowaniu najwyższych standardów.

Zobacz również